O nás

 

Do e-shopu vstupte ZDE!

 

Společnost Autodíly TRIA s.r.o. působí na trhu od roku 2005 a její hlavní specializací je prodej náhradních dílů, příslušenství a pneumatik na nákladní, užitkové a osobní vozy. Specializujeme se na prodej náhradních dílů na nákladní vozy značek IVECO, DAF, MAN, RENAULT a MERCEDES BENZ.

Zároveň dodáváme náhradní díly, příslušenství a pneumatiky na všechny ostatní značky nákladních, užitkových a osobních vozů.

Naší hlavní snahou je spokojený zákazník a proto nabízíme cenovou konkurenceschopnost z hlediska rozsahu sortimentu i cen.   Nabízíme zákazníkům nejen kompletní sortiment značkových a originálních náhradních dílů, ale u nejvíce žádaných položek i několik cenově a kvalitativně odstupňovaných možností.

Pro u nás zaregistrované zákazníky připravujeme pravidelné měsíční akce na které upozorňujeme pomocí e-mailu. Chcete mít přehled o pravidelných Akčních nabídkách nových náhradních dílů? Zaregistrujte se k odběru Akčních nabídek prostřednictvím e-mailu v levé části našich stránek a neztratíte přehled o produktech nabízených v pravidelných akcích.


26042011373.jpg


 

iveco-logo.gifrenault-logo.jpgmercedes-benz-logo.pngman-logo.jpgdaf-logo.jpg

Autodíly TRIA s. r. o
Libušina 248
Kladno - Dubí

tel.: 312 688 171
info@autodilytria.cz

Akční nabídka do mailu:

spam ochrana:

*odběr aktualit lze zrušit kliknutím na odkaz v doručených zpráváchsolvent.pngAutodíly TRIA s. r. o, Libušina 248, Kladno - Dubí info@autodilytria.cz | tel.: 312 688 171

© 2011 | www.autodilytria.cz | www stránky a optimalizace Autograph, Admin NG